iOS kullanıcılarına hırsızlık listeleri, radyo istasyonları ve dinleme alışkanlıklarına dolayı spesifik öneriler sunan keyifli biraz musiki görüşme uygulamasıdır.

Bedava kadar müzik severlere sunulan egzersiz ile en sevdiğiniz parçaları iOS cihazlarınız fazla önemsemeden erişebilir, dinleyebilir ve çap sevdiğiniz parçaları sevdikleriniz birlikte paylaşabilirsiniz. Milyonlarca şarkı sözü ve sınırsız radyo istasyonlarını parmaklarınızın ucuna getiren Google Play Müzik müzik koleksiyonunuzu özbeöz yerden ve boyuna dinlemenizi sağlar.

Her musiki dosyalarınızı çevrimiçi kadar depolayan alıştırma beraber senkronizasyon, depo alanı ya da çevrimdışı oynatma etrafında sıkıntı yaşamazsınız.

Google Play Musiki uygulaması içerisinde; salt türkü işitme, dilediğiniz şiir, ressam yahut albümden spesifik radyo tüzük, atılım sınırları gayri radyo keyfi, hırsızlık alışkanlıklarınıza karşı öneriler, şahsi müzik koleksiyonunuzdan 50.000’e öyle şarkıyı ekleyebilme, senkronizasyon gerekmeksizin katışıksız yerden müziğinize erişebilir, sevdiğiniz şarkıları kaydederek çevrimdışıyken dinleyebilirsiniz, Google Play fazla 18 milyondan artı rahibe adayı musiki satın alabilme aynı kimi kaba akan özellikleri yer alıyor.

Google Play Müzik indir


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir