Fotoğraflarınıza birbirinden hoş ve farklı şekillerde yazılar ekleyerek daha hem de güzelleştirebilirsiniz.

Font Studio, Android telefon ve tablet sahibi olup fotoğraf çekmeyi ve çektiği fotoğrafları düzenlemeyi seven kullanıcıların kesinlikle kullanması gereken bir Android uygulaması. Resim ve video uygulamaları kategorisinde bulunan Font Studio uygulamasının esas işlevi fotoğraflarınız tekrar bambaşka nesil ve şekillerde yazı yazma olmasına karşın, bununla birlikte fotoğraflarınızı güzelleştirmek için kullanabileceğiniz efektlerde barındırıyor.

Fotoğrafa yazı yazma ve efekt ekleme gibi 2 ayrı işlemi tek bir uygulama yoluyla yaparak ortaya muhteşem fotoğraflar çıkarmanızı karşılayan uygulamanın kuşkusuz en güzel yanı bedava olması. Uzun süredir oldukça popüler olan resim düzenleme uygulamaları özellikle son dönemde o kadar daha fazla istek görüyor ve kullanılıyor. Dıurum böyle olunca, Font Studio ve aynı kalitedeki diğer fotoğrafa yazı yazma ve efekt ekleme uygulamaları bir adım öne çıkıyor.

120 farklı yazı türü ve 17 bambaşka fotoğraf efekti içeren başvuru, ayrıca eklediğiniz yazıları hem fotoğrafları düzenlemenizi olası kılıyor. Yazı yazma ve efekt ekleme işlemleri açık havada kalp, kare, daire vb. kazanmak üzere farklı çerçeveleri da fotoğraflarınıza eklemenizi sağlıyor. Bütün bunların açık havada ise 400’den pozitif özel olarak seçilmiş çıkartmalar arasından en beğendiklerinizi seçerek fotoğraflarınıza zahmetsizce ekleyebilirsiniz.

Resim düzenleme, fotoğraflara yazı yazma, çıkartma ekleme ve  fotoğrafa çerçeve ekleme işlemlerinin hepsini tek bir dilekçe üzerinden yaparak da süre kazanacağınız de harika fotoğraflar oluşturabileceğiniz Font Studio’yu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Son derece kolay bir kullanıma sahip olan Font Studio uygulaması kadar fotoğraflarınıza yazı yazmak yada onları hazırlamak sizin için artık çocuk oyuncağı olacak.