Folder Video Player – PRO apk indirmeden önce biraz uygulamadan bahsedelim. Son günlerde bir çok insan tarafından kullanılan oyun & uygulamalar arasında yer almaktadır. Birçok oyunda altın elmas para yenilmezlik hilesi ararız. Sizin için bu oyunun Pro versiyon reklamsız güncel apk versiyonunu yükledik.  Folder Video Player – PRO nedir diye merak edenler için apk kullanımı son derece kolay ve basittir. Folder Video Player – PRO hileli mod bedava indirmek için sadece yazımızı takip etmeniz yeterli olacaktır. Sizler de telefonunuza veya tabletinize yükledikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Oyunun Hilesini yazımızın devamında okuyabilir varsa indirme linkinden indirebilirsiniz. Aşağıda bazı taktiklere göz atabilirsiniz

S36rZFY5vyKAA5zBAAFtXsrGMdk721

Folder Video Player – PRO apk hileli modunu veya ücretsiz modunu cep telefonlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Ama güvenli olmasını isterseniz android telefonlar için google play da size sunulan program ve oyunları indirmeniz .Google play ücretli / ücretsiz android telefonlarınıza apk uygulama sağlayan bir servis. Oyunu  android telefonlara, ios işletim sistemli telefonlara, Windows 7 işletim sistemli telefonlara telefonunuzun işletim sistemine sahip orijinal program dağıtan sitelerden indirin. Oyunu apk olarakindirmek için yapacağınız tek şey google play mağazasından satın almanız olacaktır telefonunuza ekstra yeni özellikler ve kullanım kolaylığı sunabilirsiniz . Cihazınıza Folder Video Player – PRO full apk indirmek için google play veya appstore’de oturum açmanız ardındana arama kısımına oyunun  yazmanız gerekir. Bu uygulamayı hem sitemizden hemde mağazadan rahatlıkla indirebilirsiniz. Cihazınıza oyunu  Bilgisayarınıza veya cihazınıza indirdikten sonra belirtilen adımları takip ederek. Uygulamayı kurabilirsiniz. FOLDER VİDEO PLAYER – PRO apk hileli ve full download etmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Eğer oyunu sitemiz üzerinden indirdiyseniz Telefon/Ayarlar/Güvenilir uygulamaları kapat / şeklinde ayar yapmalısınız aksi takdirde çalışmaz.

Hileniz : Folder Video Player – PRO İndir (Cephile.com Reklamsız ve Güvenli Ögeleri Kullanıcıya Sunmayı Kendine Görev Bilmiştir. En Güncel Hileler İçin Sitemizi Takip Etmeyi Unutmayınız )

Folder Video Player – PRO Apk Nasıl Kurulur

Oyunu cep telefonu ve tablete kurmak oldukça basittir yukarıdaki linkten indirdikten sonra aşağıdaki işlemleri yaptıktan sonra  çalıştırınız. İyi eğlenceler

  • Telefonunuzda Ayarlarmenüsüne giriş yapın.
  • Cihazınızın Ayarlar menüsünün altından Güvenlikseçeneğine basın.
  • Daha sonra güvenlik ekranında Bilinmeyen Kaynaklarseçeneğini işaretleyip aktif hale getiriniz
  • Ekrana bir uyarı metni çıkacaktır Çıkan uyarı metine onay verin. Artık ayarlarınıda değişiklik yapmadığınız sürece internetten indirdiğiniz ya da bilgisayarınızdan aktardığınız farklı bir cihazdan bluetooth ile attığınız APK dosyasını telefonunuza indirip kurabilirsiniz.
  • İndirdiğiniz APK dosyası açmak içinRAR ve ZIP’ten çıkarmalısınız yani telefona Folder Video Player – PRO.apk şeklinde çalıştırmalısınız. İyi Eğlenceler.

(Lütfen Bilmediğiniz Kaynaklardan Apk Dosyası indirmeyiniz aksi takdirde telefonunuza virüs bulaşabilir )

Sürüm: 1.1.2 Boyut: 281.02KB

Yayın: 2016/01/05 Biçimi: apk

Kategori: Video Sistemi: Android 4.03 veya üzeri

 

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir