F-Secure Freedome VPN, iPhone yahut iPad cihazlarınızda kimi hafta baştan başa serbest kullanarak internette kalıp bırakmadan gezinmenizi karşılayan şiddetli güvenli yaklaşık VPN uygulamasıdır.

Bilhassa kalkınma engellemelerinin sıklıkla yaşandığı ülkemizde Freedome VPN uygulamasını kullanarak sakat ya da ülkemizde hizmet vermeyen web sitelerine hiçbir ayar ile uğraşmadan şüphesiz girebilir, internette bağımsız olarak dolaşabilirsiniz.

Yeni Gelen ve kalkan tüm internet trafiğini bulutta gerçek zamanlı iken tarayan egzersiz, gizliliğinizi açığa çıkaracak özbeöz web sitelerine girişi engellediği aynı ABD, Almanya, Hollanda ve İngiltere’de yerleşmiş VPN sunucularına bağlanarak sizi yatakhane dışından bağlanıyormuş falan gösterebiliyor. 

Saf kayış genişliği sunan Freedome VPN keza internette bağımsız olarak gezinmenize bahane vermektedir. Bu sayede hacker’lardan ve bilgi hırsızlarından korunmanızı hem sağlıyor.

kimisi kayıt işlemi yapmadan bir hafta boyunca bedava kullanabileceğiniz, bu dönem nihayet -se ayda bir olan 4.99 patates veya yıllık 29.99 kafa aidat ödeyerek kullanmaya takip edebileceğiniz F-Secure Freedome VPN uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

F-Secure Freedome VPN indir


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir