Excel Mobile; Windows 10 işletim sistemine eş tablet ve beyinli telefonlarınız üstünde elektronik tabela oluşturmanıza ve düzenlemenize imkan tanıyan kâmil ayrımsız uygulamadır.

Tamamen ücretsiz adına Windows 10 kullanıcılarına sunulan aplikasyon berenarı dümdüz ve apiko tıpkı arayüz ile karşımıza çıkıyor. Bu arayüz üzerinde dilediğiniz araçlara palas ulaşarak tıpkısı kaç macerasız dokunuşla elektronik tablolarınızı oluşturabilir, ayn atabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Telefon ve tabletlerde oldukça kandırıcı görünüme cemaat olan Excel Mobile uygulamasında formüller, grafikler, tablolar ve meşrut biçimlendirmeler kadar ihtiyaç duyabileceğiniz yekpare vesait elinizin altında. Ayrıca cihazla arasında geçiş yaptığınızda asla bilgileriniz kaybolmaz. Excel nerede kaldığınızı hatırlar.

OneDrive, SharePoint ve Dropbox entegrasyonu ile birlikte mevrut Excel Mobile ile oluşturduğunuz tablolarınıza dilediğiniz yerden ve dilediğiniz ant ulaşabilirsiniz. Hemen tıpkı birçok dokunuşla Excel tablolarınızı oluşturun, düzenlemelerinizi yapın. Birlik işlemleriniz tamamlandığında aplikasyon tablonuzu tabiatıyla kendisine kaydeder.

Bunun yanında bir tane bire bir dokunuşla tablolarınızı paylaşabilir ve arkadaşlarınızın üstelik tablonuza göz atmalarını sağlayabilirsiniz.
Excel Mobile indir

, Excel Mobile indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir