Eternity Warriors 4 v0.3.1 MOD APK – Skill HİLELİ

Eternity Warriors 4 v0.3.1 HİLELİ APK, aksiyon, macera ve RPG tarzını seviyorsanız yapımcılığını dünyaca ünlü mobil oyun stüdyolarından birisi olan GLU firmasını üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile yaratıklarla dolu bölümlere girip sizden istenilenler doğrultusunda görevleri yapmaktır. Eternity Warriors 4 içinde yaşanılan zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız özel vuruş (skill) hileli olarak sunuyorum bu sayede seri bir şekilde yeteneklerinizi yaratıklara karşı kullanabilir tüm öfkenizi onlara yansıtabilirsiniz. Efsanelerle dolu destansı bir evren, farklı karakter sınıfları, güçlü yaratıklar, kullanabilir onlarca ekipman, devasa bölüm sonu yaratıkları ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Eternity Warriors 4 Play Store’da yeni olduğu için 200’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Eternity Warriors 4 v0.3.1 MOD APK İNDİR – 14MB

Eternity Warriors 4 v0.3.1 SD DATA İNDİR – 222MB

Kurulumu

Eternity Warriors 4 v0.3.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.glu.ewarriors4” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Eternity Warriors 4 v0.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Eternity Warriors 4 0.3.1 skill hile apk : oyun içinde sınırsız özel vuruşlarınızı kullanabilirsiniz. Seri şekilde skill vurduğunuz için yaratıklar yanınıza bile yaklaşamaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

NOT : oyuna oynayabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.