Epic of Kings’de mitolojik benzeri avantür ve iyicene grafikler tıpkı arada

Epic of Kings oyuncuları hayalî aynı maceraya davet fail, 3. nefer bakış açısından oynanabilen bire bir hisse senedi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Epic of Kings’de mitolojik bire bir hikaye bizi bekliyor. Oyunda Khunirath adlı tıpkısı dünyaya mihman oluyoruz. Bu dünya etraflı yıllar süren savaşlar sonucu harabeye dönmüştür. Savaşta vadi kayran askerler ise yüklü askerler kendisine hayatlarına devam etmiş ve uğraş yeteneklerini unutmamak amacıyla avantür peşinde koşmaya başlamıştır. Aha oyunda yönettiğimiz kahramanımız de bu garip benzeri paralı çeri. Oyuna başladığımızda cidal yeteneklerimizi hatırlamaya çalışırken, oyunda ilerledikçe eskimemiş düşmanlarla karşılaşıyoruz.

Epic of Kings’de kahramanımızı bire bir TPS oyunu üzere dış kamera açısından görüyoruz. Yolumuzda ilerlerken karşımıza düşmanlar çıkıyor ve bu düşmanlarla çizin çizin savaşıyoruz. Çekişme sisteminin biraz cılız, ölçün düşmanlarla yaptığımız karşılaşmaların biricik doz olduğunu belirtmekte yarar var; ancak devir sonu canavarıyla yapılan savaşlar oyuna kırat katıyor.

Unreal Engine çizge motoruyla geliştirilmiş Epic of Kings görsellik anlamında berenarı kudretli.

, Epic of Kings indir cephile.com yerine sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir