iOS işletim sistemine kaptan iPhone ve iPad aşırı duruş bodrum girişi bireysel verilerinizi şifreleyerek akılda tutma aşağıya alabileceğiniz epeyce faydalı kimi selamet ve şifreleme uygulamasıdır.

Tescil gerektirmeyen tatbik, bilgilerin lokal iken saklanması, şiddetli anahtar sözcük önerileri tamamen güvenliğin hep örten seviyede tutulması, klasör desteği, cihazın kaybolması durumunda kendi kendine olan kilitleme özelliği, bulut eşleme özelliği uygulamanın öne çıkan özelliklerinden bazılarıdır.

Başkalarının eline geçmesini istemediğiniz rahat yahut özgün verilerinizi koruma altına almanızı karşılayan egzersiz apaçık köken kodlu SQLCIPHER AES-256 şifreleme algoritmasından faydalanıyor. Uygulamada sunulan güvenlik mekanizması çevrimdışı gibi çalışmaktadır. Bu sayede internet üstüne gelebilecek bazıları acıklı program uygulamanın çalışmasına efekt edemiyor.

Gerçekte sehpa yüzölçümü sürü eşleme özelliği doğru yapmış olduğunuz şartların değişmesi Dropbox, OneDrive ve Google Drive gibi servisler üzerinde kendi kendine olan iken gerçekleşmektedir.

Kullanma ile saklanan bilgilerin tümü kullanıcının kendi cihazlarında saklanmaktadır. Bu sayede internet bağlantısına çağrı duymadan dilediğiniz yerde ve zamanda verilerinize ulaşabilirsiniz. Keza alıştırma enerjik şifre bulmakta zorlanan kullanıcılar göre şiddetli anahtar sözcük önerilerinde bulunmaktadır. Bu sayede güvenliğin üst düzeyde olduğunu söyleyebiliriz.

iOS cihazlarınızda defnetmek istediğiniz verileriniz varsa ve güvenilir bazı şifreleme uygulaması arıyorsanız Enpass Password Manager uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Enpass Password Manager indir


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir