Dungeon Hearts Blitz; iOS işletim sistemlerinin dolu bulunduğu cihazlarınıza indirebileceğiniz zindan savaşları tarzında ve RPG modunda bazı bulmaca oyunudur.

Bugüne o kadar oynadığını bulmaca oyunlarından farklı olarak kimi tarzı olan bu oyundaki amacınız kahramanlarınızı denetim altında sürdürmek ve bulmacadaki başarılarınızla onları bulundukları zindandan çıkararak düşmana zıt galip gelmelerini korumak olacaktır. Oyunda seçeceğiniz özbeöz karakterin kendine özgü bir oyun stili ve gücü bulunuyor. Bunu kısım önüne alarak hamlelerinizi hilesiz amma şekilde yapmalı ve özbeöz seviyeyi alt etmek dolayı iri yarı çaba sarf etmelisiniz. 

Nasıl kimi taktik izleyeceğinize kararlılık vererek karakterinizi seçerseniz dürüst yaklaşık yol gözetlemek amacıyla terfi atmış olabilirsiniz. Oyunda geçmeye çalışacağınız aslına uygun 150 zindan bulunuyor ve tamamen geçilmesi güç ancak biraz bu gibi hem delgi isteyen bölümler. RPG tadında amma bulmaca oyunu istiyor yine de şartlara uygun planlar düzenlemek istiyorsan İndirız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. 

Dungeon Hearts Blitz indir


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir