Müfrit müzikler eşliğinde cemi bölümleri bitirmeye çalışın!

Dub Dash, iş oyunu kategorisinde meydan alan ve oynadıkça elan de aldatmak isteyeceğiniz bir iOS dizem oyunu. Android versiyonu ücretsiz olmasına rağmen iOS üzerinde ücretli olan baziçe verdiğiniz paraya ayar diye niteleyerek düşünüyorum.

Birbirinden ayrımlı bölümlerde göz alıcı renkler ve tasarımlar ile alay malay yerinizde duramayacağınız hususi müzikler çalıyor. Oynarken kendinizden geçmenizi sağlayacak oyunlardan birtanesi olan Dub Dash, 7 değişik oyun modu ile alay malay onlarca göz sunuyor. Eksiksiz bölümleri bitirebilmek biraz kabiliyet işi ama imkansız değil tabii. Ayrıca ayıracağını antlaşma de eke. Ancak oynamaktan vazgeçemiyorsanız ufak aralar verip gözlerinizi dinlendirmenizi referans ederim. Çünkü oyun içerisinde tamlık tıpkı keyfiyet cümbüşü var.

Oyunda ritime uyup bölümler içerisinde ilerliyorsunuz. Eğer DJ’e haremlik edebilecek kulağa ve reflesklere sahipseniz baziçe sizin üzere çok daha ahenktar kuzuluk gelebilir. Elektronik müzikten dahi hoşlanırsanız tadından yenmez diyebilirim.

, Dub Dash indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir