Curling Buddies 1.0 Para Hileli Mod Apk indir

GeliştiriciPastille AB
Sürüm:1.0
Kategori:Hileli Oyunlar / Aksiyon Oyunları
Boyut:35.3 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBCurling Buddies, dünyaca ünlü curling sporunun eğlenceli Android oyun versiyonudur. Eğer buz sporlarıyla yakından ilgili biriyseniz curling’i mutlaka duymuşsunuzdur. Daha önce hiç duymamış kişiler için açıklama gerekirse curling bir buz üzerinde granitten yapılmış bir taşı hedef noktaya doğru gönderme oyunudur. Hedef nokta tıpkı bir dart tahtası gibi yuvarlaktır ve orta hizaya en çok yaklaşan en yüksek puanı elde eder. Curling Buddies ise bu spora çok farklı bir bakış açısı getirmiş diyebiliriz yegenlerim.

Curling Buddies’de doğrudan taşı hedef yollamak yerine sporcu karakterin kendisini gönderiyorsunuz. Önünüzde bulunan alana doğru karakteri doğru kontrol edip gönderdikten sonra hedefe ulaşmalısınız sağlamalısınız. Alanda sizin hedefe gitmenizi engelleyen bir çok faktör bulunduğu için hedeflemenizi en iyi şekilde ayarlamalısınız. Bir süre sonra bağımlılık haline gelebilecek bu oyunu mutlaka indirmelisiniz, iyi eğlenceler dilerim yegenlerim!Curling Buddies 1.0 Para Hileli Mod Apk indir
Curling Buddies 1.0 Para Hileli Mod Apk indir
Curling Buddies 1.0 Para Hileli Mod Apk indir
Curling Buddies 1.0 Para Hileli Mod Apk indirhttps://www.youtube.com/watch?v=yg483lwWO-4
Curling Buddies 1.0 Orjinal Apk indir – (34.4 MB)
Curling Buddies 1.0 Hileli Mod Apk indir – (35.3 MB)
Curling Buddies 1.0 OBB indir – (85.4 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce Curling Buddies 1.0 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan se.pastille.curlingbuddies klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*