CM Security – FREE Antivirus, Android işletim sistemine efendi akıllı tablet ve telefonlar amacıyla bağımsız virüs koruması sunan kimi antivirüs uygulamasıdır.

CM Security – FREE Antivirus Android cihazımızı gibi emniyet tehditlerine zıt sürdürmek ve bakımını bulunmak karşı türlü akıcı aracı bir araya getiriyor. Uygulamanın virüs kaybetmeme teknolojisi de sürü tabanlı da bölgesel emniyet bilgi tabanına dayanıyor. CM Security – FREE Antivirus -li virüs, truva atı, emniyet açığı, reklam yazılımları, ajan yazılımlar benzer farklı güvenlik tehditlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

CM Security – FREE Antivirus sunduğu kelimesi kelimesine zamanlı durdurma özelliği ile alıştırma yükelmelerini, güncellemelerini, web sitelerini ve dosya sistemlerini kendi kendine olan olarak taramakta ve selamet açığı azim edildiğinde size uyarılar vermektedir. Bu sayede sisteminize otomatik iken işleyen bir emniyet kalkanı eklenmektedir.

CM Security – FREE Antivirus birlikte patavatsız dosya temizleme işlemini gerçekleştirebilir ve sisteminizi yavaşlatan zırva dosyalardan kurtulabilirsiniz. CM Security – FREE Antivirus Android cihazınıza bağladığınız akıl kartlarını da tarayabilmekte, farklı akıl kartları kullanıyorsanız size güvenlik çözümü sunmaktadır.

CM Security – FREE Antivirus’ün çap dökümlü özelliklerinden tek araştırma önleme özelliğidir. Bu özellik baştan sona istenmeyen telefon aramalarını engelleyebilir ve hastalıklı edilmekten kurtulabilirsiniz.

Türkçe desteğine sahip olan yapma zamanlanmış dönemeç seçeneği ayrıca sunuyor ve dilediğiniz zaman sisteminizi otomatik iken tarıyor.

, CM Security – FREE Antivirus cephile.com olarak sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir