Mobil Cihazınızın ve Bireysel Bilgilerinizin Güvenliğini Sağlayın

CM Security Antivirus AppLock uygulaması, Android şık telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını incitici yazılımlardan koruyabilmek göre kullanabilecekleri boş bazı antivirüs uygulaması. Uygulamanın ayrıca kullanışlı kullanılır yapısı ve ayarlanabilir özellikleri, keza bağımsız bazı şekilde verilerinizi koruyabilmesi doğru tercihleriniz arasına gireceğini düşünüyorum.

Herzamanki antivirüs birlikte yaralayıcı yazılımlardan engelleme özelliklerinin neredeyse, fotoğraflarınızı gizleyebilmek karşı kullanabileceğiniz spesifik kimi kasaya hem de efendi. Kadar sizin dışınızda birisi özel fotoğraflarınızı görüntüleyemiyor ve bir bir şifrenizle dilediğiniz an resimlerinize bakabiliyorsunuz.

Resim kasasının hemen hemen uygulamalarınıza hem şifre koyabilen kullanma, çok mesajlaşma ya da toplumcul basın uygulamalarınız olası uygulamalara izinsiz girişleri engelliyor. İki kez fay anahtar sözcük gelen kişinin fotoğrafını otomatik gibi çekmesi fakat kimin telefonunuzu kurcaladığı ilgili biraz fikir edinmenizi sağlıyor.

Telefonunuzun ayarlarını ayrıca kilitleyebilen ve kadar çocuklarınızın telefon ayarlarını bozmasının huzurunda geçebilen CM Security Antivirus AppLock, ileri tutma olanakları sayesinde beğeneceğiniz selamet uygulamalarından olacaktır.

Mobil cihazınıza yüklediğiniz yeni uygulamaları ve aldığı izinleri otomatik kadar yerine getirme yapan ve tarayan çalışma, o kadar özel gizliliğinize arada olma edebilecek özbeöz uygulamaları önleyici tedbir opsiyonunu keza sunuyor.

Telefonunuzun güvenliğinden emin olamıyorsanız bölme atmadan geçmemenizi öneriyorum.

, CM Security Antivirus AppLock cephile.com iken sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir