CarX Drift Racing v1.3.9 MOD APK – PARA HİLELİ

CarX Drift Racing v1.3.9 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve drift yapma konulu oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CarX Technologies stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde zaman karşı veya drift yaparak en çok puanı toplamak adına arabanızı sürmektir. CarX Drift Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip pistlerde tozu dumana katabilirsiniz. Zorlu sürüş parkurları, güçlü arabalar, zorlu görevler ve dahası sizleri bekliyor. CarX Drift Racing v1.3.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. CarX Drift Racing Play Store’da 623.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

CarX Drift Racing MOD APK (SON SÜRÜM)

KURULUMU

CarX Drift Racing v1.3.9 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.CarXTech.CarXDriftRacingFull” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CarX Drift Racing v1.3.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CarX Drift Racing 1.3.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CarX Drift Racing 1.3.9 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir