Car Parking Pro v0.1.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Car Parking Pro v0.1.7 PARA HİLELİ APK, araba simülasyon ve park etme oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Tiramisu firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz parkur içinde sürüşler yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Car Parking Pro içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, rahatça geliştirebilirsiniz. Onlarca bölüm, farklı modellerde arabalar, dar park alanları ve dahası sizleri bekliyor. Car Parking Pro v0.1.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Car Parking Pro Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Car Parking Pro MOD APK

Kurulumu

Car Parking Pro v0.1.7 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.Tiramisu.CarParkingGamePro” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Car Parking Pro v0.1.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Car Parking Pro 0.1.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.