Geçtiğimiz yılın Son Teşrin ayından depar fail Call of Duty serisinin akıbet oyunu Call of Duty: Black Ops 3 faziletli fiyatıyla umum yakıyordu. Oyuna sahip olmak ve online yerine iğfal etmek talip oyuncular 179 TL civarında benzeri ödeme boşaltmak zorundaydılar. Bu karşılık Steam’deki tenzilat kampanyalarında indirimli haliyle dahi ortalamanın hayli üzerinde olmakta.

Yeni yayınlanan biraz traşlanmış tıpkısı Call of Duty: Black Ops 3 versiyonu ise oyunu online namına tavlamak talip oyunculara biraz henüz akla yatkın fiyatlı benzeri seçnek sunuyor. 35 TL mir etiketiyle oyuncuların beğenisine verilen Call of Duty: Black Ops 3 – Multiplayer Starter Pack ile oyunun rütbeli multiplayer karşılaşmalarına katılarak oyunu online oynayabiliyorsunuz.

Call of Duty: Black Ops 3 – Multiplayer Starter Pack’ın süresince oyunun özgün versiyonunda olan bir nice özelliğin ve baziçe modunun vadi almadığını belirtmekte fayda var. Call of Duty: Black Ops 3 – Multiplayer Starter Pack’da şu baziçe modları düz almıyor:

– Call of Duty: Zombies modu

– Tek şahsiyet senaryo modu

– Dead Ops Acrace II ve Nightmares modları

Call of Duty: Black Ops 3 – Multiplayer Starter Pack’ta erişiminiz olmayan özellikler ise şunlar:

– Özelleştirilmiş ayarlara cemaat multiplayer oyunlarda oynama

– Rütbeli multiplayer modda 55. leveli geçme

– Modlama araçlarını istimal ve modlanmış içeriklere iktiran

– Rütbesiz multiplayer sunucularına ihraz

– Profilinize genç mir yapabilme

Yani Call of Duty: Black Ops 3 – Multiplayer Starter Pack’ta yemeden içmeden rütbeli maçlara girebilir ve 55. levele büyüklüğünde yükselebilirsiniz. Oyunun herkes gereksinimlerini hıfzetmek ve Steam sayfasını gezmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

, Call of Duty: Black Ops 3’ün Daha Makul Fiyatlı Bir Multiplayer Versiyonu Yayınlandı indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir