iOS sistemlerin paralı olduğu iPad ve iPhone‘lar uygun geliştirilen Best Weather & To Do Lock Screen uygulaması birlikte cihazlarınızın fermuar ekranında istediğiniz günün aroma faraziye raporlarını görebileceksiniz.

Sert yüce ve sade amma kullanıma sahip çıkan bu yapma bir uçtan bir uca cihazlarınız ataş ekranında kadar tam istediğiniz güne ait ıtır faraziye raporlarını hemen görebilecek ve istediğiniz günler aralarında geçişler yapabileceksiniz. Sade ve kullanışlı kullanımının yanı kuyruk isterseniz alarm isterseniz hem hatırlatıcı kadar uygulamayı kullanabileceksiniz. Hatırlamanız gereken doğmuş günleri yoksa hep yapmanız vadesi dolmuş işlemleri kullanma içerisinde ayarlayarak raptiye ekranınızda görme imkanına efendi olacaksınız. 

Bu alıştırma tamamen 8 kısım dolayı hatırlıtıcıyı kullanabilir, istediğiniz alarm sesini ayarlayabilir ve kilit ekranınızı istediğiniz aynı özelleştirebilirsiniz. Uygulamayı anında indirin ve siz hem artık hatırlamanız vadesi dolmuş olaylar uygun not defterinizi açmanıza ihtiyaç kalmadan kilit ekranınızla hep birden günlük neler yapmanız gerektiğini görmeye başlayın.

Best Weather & To Do Lock Screen indir


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir