Asphalt Overdrive v1.3.1b MOD APK – PARA HİLELİ

Asphalt Overdrive v1.3.1b PARA HİLELİ APK, araba sürme ve sonsuz koşu oyunlarının tarzını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Gameloft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun klasik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız spor araba ile bulunduğunuz bölüm içinde sürüşler yaparak engellere takılmadan görevleri tamamlamaktır. Asphalt Overdrive içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen yollar, zorlu görevler, güçlü arabalar, peşinizden gelen polisler ve dahası sizleri bekliyor… Asphalt Overdrive v1.3.1b sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Asphalt Overdrive Play Store’da 270.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Asphalt Overdrive v1.3.1b MOD APK İNDİR – 13MB

Kurulumu

Asphalt Overdrive v1.3.1b MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Asphalt Overdrive 1.3.1b para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda görevlerde ilk para kazanmanızdan sonra paranıza bakmanız yeterlidir.

Asphalt Overdrive 1.3.1b altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda görevlerde ilk altın kazanmanızdan sonra altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyun içinde hileli olduğu için ilk seferden sonra para ve altın miktarınız artmaz o yüzden harcamalarınızda daima altın kullanmaya özen gösterin.

NOT : oyun ilk açılışta 250MB’ye yakın veri dosyası indirecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*