Angry Birds Action! iOS Versiyonunu Artık Oynayabiliyoruz! indir

Yayınladığı Angry Birds oyunlarıyla milyonlarca baziçe severin beğenisini kazanan Rovio, serinin eskimemiş oyunu Angry Birds Action!‘ı iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler amacıyla yayınladı. Ücretsiz namına indirmeye açılan Angry Birds Action! ilk aşamada nahiye kısıtlamalı yerine huruç yaptı. Bu nedenle oyun şu dakika amacıyla Türkiye üzerinden alışılagelen yollarla indirilip oynanamıyor. Fakat aynı süre ilk bu dalan toprak kısıtlaması olan aplikasyon ve oyunları iOS cihazınızda lacerem oynayıp kullanabileceğinizi anlatan aynı yazı paylaşmıştık:

İndir520 MB
Angry Birds Action! iOS iPhone ve iPad üzere Fizik Tabanlı Bulmaca Oyunu

iPhone ve iPad’da Kesim Kısıtlaması Olan Oyun ve Uygulamalar Şüphesiz İndirilir

Angry Birds Action!’ı App Store üstünde Eskimemiş Zelanda’ya intikal yaparak indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Angry Birds Action! temel kendisine serinin klasik yapısına ayrımlı aynı göz açısıyla yaklaşıyor. Bilindiği üzere Angry Birds serisinde yarışma oyunları, side scroller oyunları ve RPG oyunları üzere örneklere rastlamıştık. Rovio, Angry Birds 2’yi yayınalayarak oyunun klasik çizgisine düşüncesiz dolaşma yapmıştı. Angry Birds Action! ile bu çizgiye devam ediliyor.

Angry Birds Action!’da serinin sembolü olan al haleldar kahramanımız Red’in hikayesi konu alınıyor. Oyunda kahramanımız sivri aynı partiden bilahare uyandığında köyünü harabeye dönmüş şekilde buluyor. Bile bu durumdan Red sorumlu tutuluyor. Red birlikte bu suçlamayı gururuna yediremiyor ve gerçeği ortaya ihata etmek için uzun ayrımsız yolculuğa çıkıyor, biz dahi ona bu serüvende zevcelik ediyoruz.

Angry Birds Action!’ın oynanışı klasik Angry Birds oyunları üzere. Oyuncular Red’i yeniden sapanla fırlatır kabil fırlatıyorlar. Ancak bu posta bu işi kuşbakışı alıcı açısıyla yapıyoruz. Bölümlerdeki temel amacımız ise ekrandaki bilcümle yumurtaları yetmek.

Pir grafikleri görgüsüz kontrollerle birleştiren Angry Birds Action! seçkin yaştan baziçe severe hitap ediyor.

,
Angry Birds Action! iOS Versiyonunu Artık Oynayabiliyoruz!
indir cephile.com olarak sizler icin inceledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.