Adobe‘un 2017 yılına girmeden dağıtımını yapmış olduğu tüm 2017 CC sürüm programların tamamını lisanslayabilen crack dosyasıdır. Patch olarak kullanmanız gerekmekte. Patch işlemini nasıl yapacağınız vs aşağıda görsel olarak anlatıldı. Bazı sadece crack isteyen arkadaşlar oldu onlar için özel talep üzerine paylaşılmıştır. Güle güle kullanın. Tüm Adobe CC 2017 programlarını lisanslayabilmektedir. Sadece 2017 değil eski sürümleride sorunsuz lisanslayabilmektedir.

[accordions ]

[accordion title=”Patch Nasıl Kullanılır ?” load=”show”]

Öncelikle aşağıdan amtemu.v0.9.2 programını bilgisayarınıza indirip rar içerisinden çıkartınız. Yalnız antivirüs kullanıyorsanız bu tip programlar yasal olmadığından virüs olarak tanıması doğaldır o yüzden antivirüsü kapatıp çıkarma işlemi yapın.

Ardından arşivden çıkardığınız amtemu.v0.9.2.exe’yi crack yapmak istediğiniz programın kurulu olduğu dizine yapıştırınız. Örneğin photsohop için dizin : C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CC 2017 şeklindedir.

Ardından programı çalıştırıp listeden crack yapmak istediğiniz programın ismini ve sürümünü doğru bir şekilde seçtiğinizden emin olduktan sonra install butonuna tıklayınız. Size dosya seçmenizi talep eden bir pencere gelecektir. Buradan amtlib.dll dosyasını seçip tamam dedikten sonra lisanslama işlemi gerçekleşecektir. Program ekranında  —WORKING DONE—

uyarısını gördüyseniz sorunsuz lisanslanmış demektir.

[/accordion]

[/accordions]

ZippyShare

Adobe CC 2017 Programları Lisanslama

Mega.Co.Nz

Adobe CC 2017 Programları Lisanslama

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir