İndirimleri henüz yıpranmamış atlamışken Steam şimdi üstelik ücretsiz oyunlar vermeye başladı. Steam’in emeksiz verdiği bu 6 ücretsiz baziçe tek tıpkı paket halinde satışa koyulmuş. Make War, Mertebe Love (savaş, âşıktaşlık) isimli pakette 6 mutat SEGA oyunu bulunuyor.

20 Şubat’a kadar etkin kalacak olan Make War, Derece Love isimli bu paketin içerisinde; Golden Axe, My Rabbit Pack, Virtual Rabbit Missions, Wrath of The That Rabbit, Tepkili Uçak Zümre Radio ve SEGA Classics gibi oyunlar bulunuyor. Paketin içindekilerden bazıları DLC (indirilebilir içerik) olsa bile, alışılmış oyunseverlerin sevdiği aynı almaşık oluşturabileceğini anlatmak yanlış olanaksız.

Make War, Mertebe Love isimli paketin toplam fiyatı 62 TL. Fakat aktiflik yardımıyla bu paketi bedavasına alabiliyoruz. Paketi aracısız yerine almak isteyenlerin listesine eklemesi yeterliyken; vakit kaybetmeden aynı oyuna iyesi olmak istiyenlerin oyunu listeleri namına inzal listelerine alması gerekiyor. Bu sayede o oyuna ücretsiz topluluk olabiliyorlar.

Make War, Not Love paketi adi çokça güzelce bire bir paket, umarım bu paketler gibi bundan sonra paket görürüz. Ücretsiz olan bu pakete buradan ulaşarak listenize ekleyebilirsiniz.

Eğer Steam’i bibi kurmadıysanız; aşağıdan indirebilirsiniz.

İndir1.41 MB
Steam Online Baziçe Platformu

İndir10.9 MB
Steam iOS iPhone ve iPad amacıyla Steam Uygulaması

İndir685 KB
Steam Android Android Amacıyla Online Oyun Platformu

, 6 Steam Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz indir cephile.com yerine sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir