USB Port ile bilgisayarınıza bağlanan cihazları yada makineleri arama etmeye hadim 32 Değiştirgeç Taharri Programı, bağlanan aygıtların açılıp kapanmasını arama edebilir.

Program 32 ve ya 64 ufaklık Windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

Röleli kontrol devreleri üzerinden bilgisayara bağlanan cihazların hangi ahit açılıp kapanacağını yüklediğiniz bu izlence sebebiyle taharri edebilirsiniz. Bayağı tıpkısı kullanımı vardır ve izlence Türkçedir. Örneğin makul saat aralıklarında ışıkların yanmasını ve antlaşma aralığı bittiğinde de sönmesini istiyorsunuz. Izlence ile bunu yapabilmek tür. Evet bile kullanıcı istediği devir izlence üzerinden küşat ve ya kapama işlemlerini gerçekleştirebilir.

Program 32 sayı röleye büyüklüğünde bindi sağlamaktadır. Izlence üzerindeki arama butonlarına ölümlü verilebilir ve foto eklenebilir. Sınırsız zamanlama özelliği ile makul cihazların mücahede ve durma süreleri ayarlanır. Veriler veritabanına kaydedilir ve elektronik beyin ya da program kapandığında yaptığınız düzenlemeler aynıyla kaydedilir.

Izlence üzere küşat şifresi belirlenebilir. Dostane özelliği bile bulunan izlence de sair kullanıcılar ile bildirişim kurulabilir ve ağ zarfında bambaşka bir bilgisayarda muallak olan kartı ahbapça üzerinden dümdüz komutlarla yönetebilirsiniz.
32 Değiştirgeç Taharri Programı indir

, 32 Röle Kontrol Programı indir cephile.com namına sizler icin inceledik.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir